massage
  • 1

Хоча терапевти і тренери скажуть вам, що кращий спосіб зменшити стрес – це працювати менше часу або уникати напружених ситуацій з вашим босом, в сьогоднішньому постійно мінливому світі це може здатися неможливим.

На щастя, є потужний спосіб зняти стрес, не відмовляючись від мирських речей і уникаючи переїзду на вершину гори в Гімалая,- масажна терапія!

Ось деякі з причин, за якими масажна терапія так ефективна для зняття стресу:

1. Стрес впливає не тільки на розум

Дослідження показали, що стрес впливає на всі частини вашого тіла. У період сильного емоційного напруження з’являється скутість і біль в м’яз.Але що ви можете не усвідомлювати, так це те, що це також пов’язано з головними болями, втомою, проблемами зі шлунком і труднощами з засинанням вночі. Коли ви насолоджуєтеся сеансом розслаблюючого масажу, ви надаєте величезну користь своєму напруженому тілу.

2. Масаж – ідеальний спосіб поліпшити настрій

Подумайте про це: під час сильного стресу ви коли-небудь відчували занепокоєння або депресію? У вас є проблеми з відпочинком? Складно зосередитися або робити щось? Можливо, ви відчуваєте себе пригніченим або просто незвично дратівливим.Незалежно від впливу стресу на ваш настрій, масаж є одним з найбільш заспокійливих і приємних способів зняти щоденний стрес.

3. Зняття стресу може допомогти в досягненні ваших інших цілей

Чи знаєте ви, що 90% людей не дотримуються своїх запланованих на рік цілям? Це тому, що щоденний стрес заважає людям контролювати свою поведінку. Існує зв’язок між стресом і переїданням, зловживанням наркотиками та алкоголем, курінням і соціальним відмовою! Це навіть одна з головних причин, чому люди схильні нехтувати своєю програмою вправ. Контроль стресу – один з кращих способів залишатися на шляху до досягнення своїх цілей.

4. Чи є у вас хронічне захворювання або травма?

Масаж може допомогти! Численні дослідження показали, що масажна терапія може навіть допомогти пацієнтам справитися з болем при хронічних проблемах зі здоров’ям, включаючи біль у суглобах, спортивні травми, ушкодження м’яких тканин, розлади травлення і навіть тяжкі стани, такі як фіброміалгия! У поєднанні з програмою лікування від вашого лікаря, він може творити чудеса!

5. Масаж покращує здоров’я серця

Дослідження показали, що масаж допомагає знизити кров’яний тиск і частоту серцевих скорочень, що знижує тиск на ваше серце і допомагає підтримувати здорову систему кровообігу.

Якщо ви хочете бути здоровіше або підтримувати форму, масаж – це потужний інструмент, який також допоможе вам досягти ваших цілей у фітнесі.