massage
  • 1

Ароматерапія – це термін, який охоплює безліч форми лікування.
Даний огляд відноситься тільки до ароматерапії в масажі.

На курсах масажу в Інституті травматології та ортопедії розділу «Ароматерапія» виділяються окремі теоретичні та практичні заняття, також під час всього циклу практичного навчання використовуватимуться різні ефірні масла і їх комбінації не тільки в суміші з масажним маслом, а й в аромалампах. Що дозволить по закінченню курсу опанувати не тільки теорією і практикою, а й накопичити досвід в ароматерапії.

Ароматерапія використовує найчистішу рослинну есенцію в формі органічних ефірних масел, які є екстрактами різних частин рослин, фруктів, квітів, кори, коренів або смоли. Ефірні масла містять десятки потужних комплексних природних хімікатів, які мають корисні властивості. Через розмаїття ефірних масел і їх індивідуальних терапевтичних властивостей спектр переваг і ефектів ароматерапії дуже широкий.

У більшості ароматерапевтов буде цілісний підхід до консультацій клієнта. Це надає інформацію, необхідну для вибору відповідних ефірних масел для максимальної терапевтичної користі.

Вибрані ефірні масла змішуються з базовим масажним маслом, щоб створити унікальну суміш для індивідуальних потреб кожного клієнта. Цю ароматерапевтические суміш зазвичай наносять на шкіру за допомогою традиційного масажу тіла. Інші методи масажу, такі як глибока робота з тканинами, також можуть бути використані в залежності від практики ароматерапевта і вимог клієнта.

Фізіологічні переваги

Аромотерапевтичний масаж може покращують лімфодренаж – це зменшує затримку рідини і запобігає набряк.

Викликає почуття глибокого розслаблення в організмі, допомагає відновити баланс в організмі і стимулювати природну імунну систему організму, збільшує постачання тканин киснем і поживними речовинами за рахунок збільшення циркуляції крові. Допомагає підвищити рівень енергії.

Психологічні переваги:

  • Ароматерапія в масажі може сприяє загальному стану благополуччя пацієнта, заспокоює розум і допомагає знизити нервове напруження.