Курси масажу в Інституті травматології і ортопедії: наші цілі і задачі, відгуки випускників курсів

Відділ реабілітації Інституту травматології і ортопедії поставив перед собою досить непросту задачу. Адже фактично за 1 місяць ми повинні досягнути цілі, як кажуть на сленгу масажистів, «поставити руки» кожному студенту, а навчити:

  1. Глибоко відчувати і розуміти масаж та всі його види.
  2. Адаптуватися і вивчати як SPA-масаж, так і лікувальній і відновлювальний масаж. Адже в кожному окремому випадку необхідні різні навики, підхід і результат.
  3. Навчити студентів комплексному підходу – як до клієнта, так і до пацієнта. Для цього ми довго відточуємо не тільки масаж, а й лікувальну гімнастику. Адже результат лікування болю в спині та суглобах більш ефективний, коли людина отримує комплекс лікувальних заходів.
  4. Навики побудови власного бренду і маркетингове просування – must have для вивчення і впровадження у 21 столітті. Тому наш курс містить практичні лекції від одних з кращих спеціалістів в Україні в сфері медицини і наших партнерів Олени і Віктора Труш.

Але найбільша ціль – отримати зворотній зв’язок від наших випускників і спостерігати за їх успішною роботою. Ми щиро дорожимо думкою наших випускників і з радістю представляємо Вам відгуки про курси масажу в Інституті травматології та ортопедії

Дякую Олександру Коваленко і Павлу Яновському за відповідальне і якісне навчання! Ваш високий професіоналізм і легка, доброзичлива атмосфера – сприяли швидкому освоєнню навичок різних видів масажу у таких новачків як я))) Результати перевищили очікування! Всі обіцянки заявлені при анонсі, рекламі курсів – виконані) Дякую так само Олену Труш за суть маркетингу “без води”. А головний ефект від навчання – закоханість в масаж, як в нескінченну можливість допомагати людям !!!
Курси, в цілому, дуже сподобалися. Олександр і Павло – високі фахівці, давали систематичну і дуже потрібну інформацію, на заняття до них бігла з величезним задоволенням. Не сподобався підхід Лілії Дмитрівни. Хоча у неї за горами багато досвіду і знань, але, мінімум практики на заняттях і уривками викладена інформація не давали повного розуміння того, що відбувалося на заняттях. Плюс, не сподобалося ставлення до занять з її боку. А так – все відмінно!
Дуже корисний і цікавий курс! Час пролетів на одному диханні! Дякую викладачам за частинку своєї душі, якої вони поділилися з нами! Дякую за атмосферу, легкість і доречний гумор!
Краща школа масажу в Києві. Величезна кількість практичних занять, правильно підібраний методичний матеріал, велика бібліотека. У школі готують дійсно відмінних фахівців. Знань, отриманих в школі, досить для початку власної справи і для того, щоб продовжувати професійне навчання.
Дуже корисний і цікавий курс! Час пролетів на одному диханні! Дякую викладачам за частинку своєї душі, якої вони поділилися з нами! Дякую за атмосферу, легкість і доречний гумор!
Відмінні кваліфіковані викладачі! Далі не тільки ази, а й набагато більше. Відповідали на всі питання, ділилися особистим досвідом. Було багато теорії, але практики – в рази більше.
Довго вибирала курси масажу …. І зупинилася на Інституті травматології та ортопедії. Відмінні курси, чудові викладачі. Я отримала хорошу базу і тепер знаю, що у мене все вийде! Рекомендую всім, хто вирішив розвиватися в професії масажист)))
При пошуку курсів масажу ставив для себе завдання отримати хорошу Базу … багато радився і зупинився імменно на Інституті травматології та ортопедії .Пакет знань і практики -достойний і на вищому уровне..Атмосфера як вдома .все дуже доступно і профессіонально.Преподавателі фахівці з величезним досвідом. Дуже задоволений тим що потрапив на навчання саме сюди. Дякуємо.
Супер вчителя. Професіонали своєї справи. Всім рекомендую.
Після закінчення курсу можу з упевненістю сказати, курси дуже гідні! Кращі викладачі, грамотний і доступно викладений курс (що дуже важливо для мене, як для початківця фахівця), індивідуальний підхід до кожного, дуже багато практики (що дозволяє закріпити знання отримані на лекції, дає можливість краще засвоїти масажні техніки, прийоми і в цілому впевненості масажиста), крім того відмінний курс з маркетингу і брендингу, що дозволяє зробити правильний старт новачкові в розвитку власної справи і виправити слабкі місця в уже існуючому бізнесі!
Навчання дуже сподобалося! Окрім нових знань і додаткової практики отримав задоволення від спілкування з колективом і організаторами!
Також окрема подяка Олександру Коваленко. Цікавий і перспективний молодий спеціаліст, такий що в біді не залишить і щиро допоможе.
P.s. Раджу пройти навчання, як для підвищення знань або кваліфікації, так і просто для себе!