massage
  • 1

Офісний масаж, або корпоративний масаж, відноситься до масажних послуг, які надаються співробітникам за місцем їх роботи. Це може включати як сидячий масаж, так і настільний масаж.

В останні роки цей вид масажних послуг набирає популярність як серед масажистів так і серед приватних компаній які піклуються про здоров’я і продуктивності своїх співробітників.

Запитайте у будь-якого масажиста з досвідом більше 5 років – як часто до нього звертаються люди які працюють в офісі? Впевнений він відповість, що левова частка його клієнтів і є працівниками офісів яких турбують хронічні болі в шиї і спині.

І для самого масажиста це може бути основними місцями роботи, адже уклавши договори з декількома Бізнес центрами або приватними компаніями Ви зможете забезпечити себе стабільним доходом.Як правило масажист приходить в компанію на певний час в яке до нього йдуть працівники. Йти вони можуть по заздалегідь встановленим графіком і списку або в порядку живої черги.

Оплата також проводиться двома способами:

  1. Оплата за кожен масаж.
  2. Оплата за відпрацьований час.

Це вже як домовитеся.

Також можна з упевненістю сказати, що працездатність співробітників компанії де працює масажист окупається в рази, так як на самопочуття працівників прямопропорційно ефективності їх роботи.

І навіть уклавши договір з масажистом в довгостроковій перспективі це заощадить гроші будь-якої компанії так як працівники не будуть брати лікарняні пов’язані з головними болями і болями в спині.