massage
  • 1
  1. Наявність переносного масажного столу або крісла.
  2. Наявність одноразових простирадл, рушників і масажного масла. Що стосується масла, то часто звичайне оливкове або масажне масло залишає плями на одязі. В даному випадку використовуйте кокосове масло. Воно буде приємно пахнути, воно гіпоалергенне і його не обов’язково змивати. Досить просто протерти рушником спину.
  3. Визначити які Бізнес центри знаходяться поблизу. Якщо у вас є машина, то ви зможете охопити більшу ділянку. Запишіть адреси і телефони. По телефону ви ні про що не зможете домовиться так як не побачивши вас ніхто не захоче з вами співпрацювати.
  4. Приготуйте свій СПІЧ Який ви будете казати розповідаючи про свій масаж і його ефект. Подивившись статистику в інтернеті «скільки витрачають фірми Америки и Європи на лікарняні співробітникам у яких проблеми зі спиною, ви будете вражені і впевнитесь що ващі послуги необхідні усім офісам світу, тому що це багатомільярдні цифри!»СПІЧ підготуйте НЕ тільки для головного менеджера або директора, а і для секретарки або охоронця. Тому що вам з упевненім особою Належить через них пройти.
  5. Пристойно одягнувшись и налаштувавшись на плідну роботу почніть свій Хід по офісах!
  6. Якщо знадобиться будьте готові надати свої послуги в якості реклами з 50% знижкою, а в подальшому показавши себе справжнім профі складіть договір на повну вартість.
  7. Якщо не вийшло дістатися до керуючого не турбуйтеся! Стукайте в усі двері! Зателефонуйте, напишіть імейл, прийдіть особисто ще раз коли вийде. Адже стукаючи тільки в усі двері ви досягнете успіху!

І обов’язково візьміть з собою візитівки!!!