massage
  • 2

Спорт високого калібру вимагає набагато більше, ніж гарне тренування і здорове харчування.
Організм людини – це потужна машина, до якої спортсмени повинні ставитися з обережністю. Кожен спортсмен скаже вам, що масаж є невід’ємною частиною підготовки.
Що таке спортивний масаж?
Спортивний масаж – це перш за все лікувальний масаж. Спортивний масаж допомагає виводити токсини, насичувати киснем тканини, зменшувати напругу в суглобах, зволожувати тканини, відновлювати хороший кровообіг і податливість м’язів. Спортивний масаж не тільки підвищує працездатність, а й збільшує відновлення після тренування, а також запобігає травмам від щоденного стресу.
Якщо це іноді боляче, спортивний масаж швидко знімає біль.
Тільки для спортсменів? Ні!
Спортивний масаж використовує кілька високотерапевтичних технік.
За допомогою спортивного масажу можна лікувати зап’ястя (зап’ястний канал), спину, сідничний нерв і багато іншого. Діапазон використання методів дозволяє сфокусувати роботу над конкретним болем або дискомфортом.
Коли звернутися до фахівця зі спортивного масажу?
Для спортсменів не поганий час, щоб відвідати спортивного масажиста- до, під час і після змагань, в профілактичних або лікувальних цілях. Одне можна сказати напевно, кожне лікування буде відрізнятися, оскільки воно адаптоване до потреб клієнта. Це індивідуальний підхід.
Занадто часто люди звертаються до масажної терапії, коли біль посилюється. Однак, важливо, щоб люди розуміли, що нам не слід чекати травми, щоб проконсультуватися у фахівця.
Спортивний масаж є відмінним засобом профілактики. Звичайно, фінансовий аспект часто вступає в гру. Проте, можна вибрати Тридцятихвилинні процедури, які є більш доступними і дозволяють проводити глибоку роботу. Краще бути в безпеці, ніж потім шкодувати!
Для спортсменів, спортивний масаж дуже важливий, як заміна масла в автомобілі. Процедури, пропоновані професіоналами, дозволяють продовжити спортивну кар’єру. Спортсмен буде підтримувати кращу амплітуду і велику пластичність. Позбувшись від напруги і забруднень, м’язові волокна будуть набагато краще насичуватися киснем і набагато краще реагувати на зусилля.
Сприяючи циркуляції крові, оксигенації тканин, виведенню токсинів і харчуванню м’язів, спортивний масаж покращує час загоєння ран. Крім того, цей вид масажу допомагає зберегти тканини податливими. Справді, коли хтось отримав травму, найгірша помилка полягає в тому, щоб тримати кінцівку занадто нерухомо і, таким чином, зробити можливою атрофію м’язів і накопичення рубцевої тканини, що призводить до недостатньої рухливості і надмірного навантаження. Час загоєння травми буде набагато коротше, якщо кінцівка зрушиться і спрацює як можна швидше.
Спортсмени скажуть вам, що спортивний масаж – це дійсно частина успіху.
Наша школа масажу в Інституті ортопедії і травматології, наші прекрасні вчителі-професіонали, навчать вас кращим технікам спортивного масажу.